Diabelky girl 50ks - dětská pyrotechnika Zobrazit větší

Diabelky girl 50ks/bal - bouchací kuličky

CLE8033PL/BAL

   Nový produkt

1 BAL = 50 KS

1CTN = 6 BAL

NEC = 0,012 G

Více informací

10 Kč s DPH

Více informací

Dětská zábavní pyrotechnika Diabelki Girl

Dětská pyrotechnika je tou nejbezpečnější kategorií zábavní pyrotechniky. Barevné bouchací kuličky jsou ideálním zpestřením každé dětské párty, ať už se jedná o narozeninovou oslavu nebo o jakoukoliv jinou zvláštní příležitost, při níž chcete udělat svým dětem radost. Zažehněte jiskřičky radosti v očkách svých dětí.

Bouchací kuličky jsou ideální pro ty nejmenší pyrotechniky. Je to ta nejbezpečnější pyrotechnika z celé nabídky a je velice snadná k použití. Kuličky totiž reagují na náraz anebo tlak, takže je stačí hodit o zem, nebo sešlápnout botou. S bouchacími kuličkami si užijete hodně zábavy. 

Bezpečnost dětské pyrotechniky

Při používání dětské pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a bezpečí svých dětí. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie: F1

Hledáte jinou dětskou zábavní pyrotechniku?

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku dětské zábavné pyrotechniky za najlepší ceny.

Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G –  UN0336

VAROVÁNÍ: Zákaz kouření! Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: Vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.