Dětská pyrotechnika Kids party 24 ks/bal Zobrazit větší

Dětská pyrotechnika Kids party 24ks/bal

CLE8500/BAL

   Nový produkt

123 Kč

Více informací

Sada dětské pyrotechniky Kids party 24 ks/bal

Dětská pyrotechnika je tou nejbezpečnější kategorií zábavní pyrotechniky. Sada dětské pyrotechniky ideálním zpestřením každé dětské párty, ať už se jedná o narozeninovou oslavu nebo o jakoukoliv jinou zvláštní příležitost, při níž chcete udělat svým dětem radost. Zažehněte jiskřičky radosti v očkách svých dětí.

Tato sada pyrotechniky obsahuje ty neoblíbenější kousky zábavné pyrotechniky pro všechny malé fanoušky. Nechybí bouchací kuličky, malé stroboskopy, explodující kuličky nebo rotující pyrotechnika. Už nemusíte přemýšlet, které zboží se hodí pro vaši ratolest. Tato sada je pro každého.

Rozměry produktu: 

Délka: 10 cm

Výška: 25 cm

Šířka: 32 cm 

Bezpečnost dětské pyrotechniky

Při používání dětské pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a bezpečí svých dětí. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie: F1

Hledáte jinou dětskou zábavní pyrotechniku?

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku dětské zábavní pyrotechniky za nejlepší ceny.

Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G –  UN0336

VAROVÁNÍ: Zákaz kouření! Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: Vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.