Pyrotechnika Whistling bang 12ks/bal Zobrazit větší

Raketky Whistling bang 12ks/bal

CLE2598/BAL

   Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

1 BAL = 12 ks

1 CTN = 20 bal

NEC = 0,33G

Více informací

100 Kč

Více informací

Detská zábavná pyrotechnika Whistling Bang - pískající raketky

Zábavná pyrotechnika raketky Whistling Bang jsou ideálním zpestřením všech speciálních událostí. Jako každá zábavní pyrotechnika se i tyto raketky těší největší oblibě právě v období Vánoc a Silvestra. Čím dál více lidí ale používá zábavní pyrotechniku i v průběhu roku, například na narozeninových oslavách, firemních večírcích, svatbách nebo jiných společenských událostech, kde pyrotechnika dotvoří atmosféru a umožní lidem vychutnat si neopakovatelné momenty ještě intenzivněji. 

Obsah balení zábavné pyrotechniky:

Jedno balení obsahuje 12 kusů zábavné pyrotechniky Whistling Bang - nebo-li pískajících raket. Po zapálení je raketka Whistling Bang doprovázená pískajícím efektem.

Bezpečnost zábavné pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Rozměry produktu: 

  Ø 8X275mm

Kategorie: F2

Hledáte jinou dětskou zábavní pyrotechniku?

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku dětské zábavní pyrotechniky za nejlepší ceny.

Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G –  UN0336

VAROVÁNÍ: Zákaz kouření! Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: Vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.