Žltá dymovnica s trhacou poistkou 1ks Zobrazit větší

Žlutá dýmovnice s trhací pojistkou 1ks

RDG60ZL

   Nový produkt

Skladem 64 kusů zboží

1 BAL = 5 ks

1 CTN = 20 bal

NEC = 32 g

Více informací

94 Kč

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg0,032

Více informací

Dýmovnice žlutá 1 ks

Barevné dýmovnice jsou spojovány hlavně s fanoušky na fotbalových zápasech. Kromě toho jsou však ideálním zpestřením různých uměleckých vystoupení nebo paintbalových, airsoftových a jiných vojenských her. Dýmovnice může být použita též pro signalizaci v nebezpečných situacích v tězko dostupném terénu s omezenými možnostmi komunikace. Kreativitě se meze nekladou. Sami můžete najít nové a unikátní využití barevných dýmovnic.

Obsah balení zábavní pyrotechniky

Jedno balení obsahuje 1 ruční dýmový granát žluté barvy. Tyto barevné dýmovnice vydávají dým po dobu 60 vteřin (+/- 5 vteřin).

Podívejte se na video dýmovnice:

Kategorie: P1

VAROVÁNÍ: Zákaz kouření! Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: Vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.

Vybuch