Color Crossette 49 rán 20mm Zobrazit větší

Ohňostroj Color Crossette 49 rán 20mm 1ks

CLE4144

   Nový produkt

Skladem 5 kusů zboží

Máte zájem o větší balení?

1 CTN =4 ks

NEC =490 g

Doporučená cena za 1bal: Kč s DPH

Více informací

1 107 Kč

Více informací

Ohňostroj Color Crossette 49 ran 20mm, V shape

Těšíte se, až nastane konec roku a konečně zažijete tu skvělou podívanou v podobě nádherných ohňostrojů na obloze? Už nemusíte čekat na Nový rok. Ohňostroje jsou skvělým zpestřením každé párty, narozeninové oslavy nebo večírku. Je jen na Vás, jak velkolepá bude ohňostrojová šou, kterou připravíte. Kompaktní ohňostroje jsou velice jednoduché k použití. Stačí je umístnit na volné prostranství, kde nehrozí poškození majetku, zapálit šňůru a sledovat to nádherné divadlo na obloze.

Efekt zábavní pyrotechniky Color Crossette 49 rán 

Kompaktní ohňostroj Color Crossette 49 ran 20mm je doprovázený mnoha různobarevnými efekty. Do vzduchu vypálí 49 ran ráže 20 mm, celá show trvá cca 60 vteřin. Ohňostroj Color Crossette se vyjímá svým efektem zvaným Crossette, který je čím dále tím oblíbenější. Efekt patří mezi tiché efekty. Pomalé tempo ohňostrojě se skvěle vyjímá v různých kombinacích a pyromuzikálních šou. Je jen na vás, jak tento ohňostroj zakomponujete mezi ostatní efekty. Efekt ve tvaru V nádherně vyplní oblohu i po šířce. 

Podívejte se na video ohňostroje:

Video z testu:

Upozornění: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika se vyrábějí ručně. Doba trvání ohňostrojě je proto jen orientační a může se kus od kusu lišit (může být kratší i delší). Každý ohňostroj je unikátní, proto nelze stanovit přesní dobu jeho trvání.

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie: F2

Pyrotechnické výrobky tř. 1.4G – UN0336

VAROVÁNÍ: Zákaz kouření! Nebezpečí požáru nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: Vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.