Gold crown 70mm 1ks Zobrazit větší

Raketa Gold crown 70mm 1ks

CLE2597-3/BAL

   Nový produkt

Skladem 48 kusů zboží

1 CTN = 12 ks

NEC = 180 g

Upozornění: v cene zboží je zahrnut extra poplatek za dopravu a balné.

Balení do zvláštního nebo nadrozměrného balení, které zamezuje poškození raket při přepravě. Toto balení je zahrnuto v ceně raket.

Více informací

615 Kč

Parametry

Hmotnosť výbušniny v kg0,180
Objem výbušniny v m30,005

Více informací

Raketa Gold Crown 70mm

Rakety jsou ideální volbou pro širokou škálu událostí a oslav. Jejich ohromující efekty a vizuální atraktivita přidají zvláštní rozměr každé události. Tady je několik nápadů, kde se použití raket skvěle hodí: silvestrovské oslavy, oslava výročí, během různých svátků, jako zakončení svatebního obřadu, pro vytvoření slavnostní atmosféry, na oslavy jubilea, posezení na zahradě, oslavy narozenin. Je jen na vás, kde všude budete rakety využívat. Naproti běžných ohňostrojům, při odpalování raket si užijete hodně legrace. Do odpalování raket můžete taky zapojit své kamarády anebo rodinu. 

Obsah balení zábavné pyrotechniky:

Toto balení obsahuje 1ks zboží.

Podívejte se na video rakety:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Kategorie:F3

Hledáte jiné rakety?

Prohlédněte si všechny rakety v naší nabídce. V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku zábavní pyrotechniky.

Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G – UN0335

NEBEZPEČÍ: Zákaz kouření! Výbušnina: nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.