Ohňostroj Paroháč 40 ran Zobrazit větší

Ohňostroj Paroháč 40 ran

C40FMP

   Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

695 Kč s DPH

Více informací

Multikalibrový ohňostroj s fontánou  Paroháč  40 ran

Ohňostroje jsou nejvyhledávanější hlavně během vánočních svátků a oslav Nového roku. Můžete je však použít i při jiných zvláštních příležitostech, jako jsou narozeninové oslavy, svatby nebo firemní večírky. Zábavní pyrotechnika dokáže zpestřit každou párty.

Efekt kompaktního ohňostroje s fontánou

Celá show začíná dvojnásobnou fontánou silver crackling s 8 různobarevnými efekty, po níž následuje 40 ran ohňostroje. Prvních 22 ran je ráže 20 mm, po nich následuje 10 ran kalibru 25 mm a na závěr ohňostroj vypálí 8 ran kalibru 30 mm. Představení trvá dohromady 80 vteřin.

Upozornění: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika se vyrábějí ručně. Doba trvání ohňostrojě je proto jen orientační a může se kus od kusu lišit (může být kratší i delší). Každý ohňostroj je unikátní, proto nelze stanovit přesní dobu jeho trvání.

Podívejte se na video ukázku ohňostroje s fontánou

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Rozměry produktu: 

Dělka: 20 cm

Výška: 25 cm

Šířka: 30 cm 

Kategorie:F3

Hledáte jiný ohňostroj?

Prohlédněte si všechny ohňostroje v naší nabídce. V našem internetovém obchodě se zábavní pyrotechnikou najdete širokou nabídku ohňostrojů různé délky trvání a s různými efekty za ty nejlepší ceny.

Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G – UN0335

NEBEZPEČÍ: Zákaz kouření! Výbušnina: nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.

Vybuch