Nejčastější dotazy - FAQ

Co se nejčastěji ptáte našich kolegů? Zhrnuli jsme vaše dotazy:

Kde máte prodejnu nebo výdajní místo?

Náš e-shop neprovozuje kamennou prodejnu a právě nemáme ani výdajní místo pro objednávky, kde by bylo možné si zboží přijet vzít. Když si objednáte přes náš e-shop, zboží vám doručíme až na adresu.

Jaké kategorie zábavní pyrotechniky prodáváte ve svém e-shopu?

V našem e-shopu se specializujeme na prodej zábavní pyrotechniky kategorií F1, F2, F3, P1 a T1. Jedná se o zábavní pyrotechniku, u které není vyžadováno zvláštní povolení a licence k používání zábavní pyrotechniky - může si ji tedy koupit každý, kdo splňuje věkový limit.

Jaké typy zábavní pyrotechniky nabízíte?

V naší nabídce najdete kompaktní ohňostroje - baterie, složené ohňostroje, profi ohňostroje, rakety, dýmovnice, prskavky, petardy a dělobuchy, dětskou pyrotechniku, fontány a vulkány, římské svícedortové fontány a další výrobky zábavní pyrotechniky.

Kdo si u vás může koupit zábavní pyrotechniku?

Pyrotechniku si u nás může objednat osoba starší 18 let s pobytem na území České republiky, která v objednávce uvede správné údaje pro doručení objednávky

Plánuji ohňostroj na rodinní sešlost. Kdy nejpozději mám udělat objednávku?

Objednávku udělejte minimálně 7 pracovních dnů před událostí. U nás k vychystání objednávky a její odeslání taky potřebujeme nějaký čas. 

Jak používat zábavní pyrotechniku?

Při používání zábavní pyrotechniky si vždy přečtěte návod k použití a dodržujte pokyny v něm uvedené.

Jak mám skladovat zakoupenou pyrotechniku?

Dodanou zábavní pyrotechniku vždy skladujte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí. Vlhké prostředí má na zábavní pyrotechniku nepříznivý vliv a může ji poškodit.

Jaké jsou dodací podmínky vašeho e-shopu?

Objednávky jsou obvykle doručeny do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky našimi pracovníky. Vybrané objednávky naši pracovníci ověřují také telefonicky. Všechny podmínky jsou uvedené v obchodních podmínkách e-shopu. 

Jak mohu zaplatit za svou objednávku?

Objednávku můžete zaplatit buď bankovním převodem - počítejte však s delší dodací lhůtou, protože zboží odesíláme až po připsání peněz na náš účet, nebo dobírkou, kdy zboží zaplatíte přímo přepravní společnosti - buď v hotovosti, nebo platební kartou.

Jaký je postup při případné reklamaci?

Při reklamaci výrobku se postupuje podle reklamačního řádu. Při reklamaci je vždy nutné zaslat potřebnou dokumentaci a fotografie/videa.

Kde mohu zábavní pyrotechniku používat?

Zábavní pyrotechniku používejte na volném prostranství, umístěte ji na nehořlavý povrch a vyhněte se možnému kontaktu s budovami, stromy nebo jinými překážkami. Při výběru místa vždy dodržujte bezpečné vzdálenosti uvedené v návodu k použití.

Potřebuji na ohňostroj povolení?

K nákupu zábavní pyrotechniky nepotřebujete povolení. Při používání se vždy řiďte místními a legislativními opatřeními v dané oblasti. Před plánovaným použitím zábavní pyrotechniky si zjistěte, jaké jsou podmínky použití v dané oblasti.

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.

Váš pyroking.cz